Bluza sportowa to uniwersalny typ odzieży, który chętnie noszony jest w czasie wolnym, podczas prac fizycznych zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Występują one w wielu ciekawych krojach, mogą być rozpinane na suwak, jak również wciągane przez głowę, z kapturem bądź bez niego. Dlaczego warto zainwestować w bluzy fullprint?

Czym jest bluza fullprint?

Bluza fullprint to rodzaj ubrania sportowego, dzięki której można szybko dopasować ubiór do zmiennych warunków pogodowych, czy to podczas uprawiania sportów, jak również podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych, prac domowych. Bluzy fullprint to nic innego jak odzież firmowa z nadrukiem, który wykonany może być różnymi metodami sublimacji, zależnymi od gramatury, rodzaju i kroju ubrania.

Technika fullprint to sposób znakowania tkanin pozwalający przenieść na ubranie dowolne zdjęcie, grafikę, ciąg znaków w pełnym zakresie kolorów oraz przejść tonalnych z dbałością o wszystkie szczegółowy ilustracji. 

Dlaczego warto zainwestować w bluzy fullprint?

Brandowane bluzy fullprint to stylowe i wygodne bluzy do wykorzystania jako odzież służbowa, ale również jako podarunek dla stałych klientów, nagrody uznaniowe, upominki podczas zawodów sportowych, eventów treningowych, imprez integracyjnych. Dzięki wysokiej jakości bluzom fullprint można podnieść świadomość i identyfikację marki wśród obecnych, jak i potencjalnych, przyszłych klientów.

Wybierając firmę, której zlecimy wykonanie bluz fullprint, przede wszystkim zwróćmy uwagę na jakość parku maszynowego stosowanego przez drukarnię i techniki brandowania. Do bluz sportowych sprawdzi się sublimacja. Dzięki niej otrzymuje się doskonałe odwzorowanie kształtów, wzorów, kolorów, a do tego całość odporna jest na zniszczenia mechaniczne. Mimo prania, suszenia czy prasowania pozostają w nienaruszonym stanie i estetycznie wyglądają przez cały okres użytkowania.